IV Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd – edycja 2024
Domki na Roztoczu
IX Konferencja Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju

Praca w ZUS

JASŁO.

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

Wydział Ubezpieczeń i Składek

ZUS Oddział w Jaśle

ul. Rynek 18 b, 38-200 Jasło

Zadania

Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych.

Wymagania

niezbędne:

wykształcenie średnie

Mile widziane:

wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja )

minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe

znajomość przepisów ustawy z 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych, w tym, w zakresie zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, ustalania podstawy i wysokości składek na te ubezpieczenia

orientacja na cel/jakość

komunikacja

współpraca

elastyczność

nastawienie na rozwój

negocjowanie i wywieranie wpływu

podejmowanie decyzji

rozwiązywanie problemów

Wymagane dokumenty

CV

list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat

kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

Dodatkowe informacje

poszukujemy 1 kandydata

umowa na zastępstwo za pracownika

proces rekrutacji będzie obejmować sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku w zakresie podanym w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału

skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

oferta niekompletna, przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana,

za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.