Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Marek Kuchciński, kandydat do Parlamentu Europejskiego
Daniel Obajtek - kandydat do Parlamentu Europejskiego

Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!

Opublikowano: 2023-11-10 07:59:50, przez: admin, w kategorii: Biznes

25 października odbyła się Gala Biznesu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Podczas Gali zostały statuetki, dyplomy i wyróżnienia w Konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023.

Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!
Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!
Poznaliśmy Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023!

 

Administratorem Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023 jest Centrum Promocji Biznesu. W tegorocznej edycji wzięło udział 123 przedsiębiorstwa z regionu.



Patronat Honorowy nad Konkursem sprawowali: Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Partnerem Głównym Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza jest Bank Pekao S.A., Kancelaria AXELO Prawo i Podatki oraz Województwo Podkarpackie.

Partnerami Gali byli: Olimp Labs, Poczta Polska, Broda e-Shops Systems oraz Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie.

 

 

Laureat w kategorii firm mikro (do 9 zatrudnionych):

  • MICCO inż. Michał Iżowski

Wyróżnienia w kategorii Firm mikro:

  • VERDA VIVO Sp. z o.o.

  • ZAKŁAD METALOWY ADAM KRĘPA

Laureat w kategorii firm małych (10-49 zatrudnionych):

  • Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

  • DEMI POLAND Nowak, Skrodzki Sp. k.

Wyróżnienia w kategorii Firm małych:

  • MAR-SPAW Sp. z o.o.

Laureat w kategorii firm średnich (50-249 osób zatrudnionych):

  • CADWAY-AUTOMOTIVE Sp. z o.o.

  • EXTREGO Sp. z o.o.

Wyróżnienia w kategorii Firm średnich:

  • MĄCZKA GROUP Sp.k.

  • SANTEX Sp. z o.o.

  • TELTAR Kobielski i Sech Sp. J.

  • Rymatex Sp. z o.o.

  • Dobis Sp. z o.o.

Laureat w kategorii firm dużych ( od 250 osób zatrudnionych):

  • PORT LOTNICZY „RZESZÓW-JASIONKA” Sp. z o.o.

 

W kategorii „Firma Pięciolecia”:

  • Ledolux Poland Sp. z o.o.

 

W kategorii „Firma Dziesięciolecia”:

  • Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A.

 

W kategorii „Instytucje otoczenia gospodarczego”:

  • RZESZOWSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

 

W kategorii „Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych”:

  • MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ – RZESZÓW Sp. z o.o.

 

Laureat w kategorii „Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce”:

  • BUCHER UNIPEKTIN Sp. z o.o.

 

Wyróżnienie w kategorii „Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce”:

  • ANDERS POLSKA Sp. z o.o.

 

Statuetka w kategorii „Eksporter”

  • BorgWarner Poland Sp. z o.o.

 

W kategorii „CSR”:

  • Energia Euro Park Sp. z o.o.

Nagroda specjalna im. Ignacego Łukasiewicza

  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

za prowadzone badania naukowe i współpracę ze środowiskiem akademickim

 

W kategorii „Przedsiębiorstwo handlowe”:

  • SPEC Food Sp. z o.o. Sp.k.

 

Laureat w kategorii „Przedsiębiorstwo budowlane”:

  • Zakład Budowlano-Remontowy „LATER” Sp. z o.o.

 

W kategorii „Manager”:

  • Pan Janusz Fic – Prezes Zarządu Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.

 

Laureat w kategorii “Opieka zdrowotna”

  • Szpital Specjalistyczny PRO-Familia Tomasz Łoziński Sp.k.

 

 Laureat w kategorii „Firma bliska środowisku”

  • Raf-Ekologia Sp. z o.o.

 

Nagrody specjalne na 25-lecie Firmy:

  • PAINPOL Sp. z o.o.

  • Kirchhoff Polska Sp. z o.o.

    Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

  • MAKARONY POLSKIE S.A.

  • ENERGIA EURO PARK Sp. z o.o.

 

Nagrody specjalne na 30-lecie Firmy:

  • FIBRAIN Sp. z o.o.

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MATEO” Stanisław Cabaj

  • Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „Besko-Met” Sp. z o.o.

 

 

NAJLEPSZE PRODUKTY

 

  • Krośniczanka – czysta i zdrowa woda kranowa”

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.

  • Naturalne kosmetyki „Celestin”

UZDROWISKO RYMANÓW” Spółka Akcyjna

  • Makaron Novelle Diabetic

MAKARONY POLSKIE S.A.

  • Prefabrykowane elementy łukowe optemARCH produkowane na licencji firmy Optem

SOLBET KOLBUSZOWA S.A.        

  • Linia produktów Nutramil® Complex

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

  • Fotowoltaiczna dachówka ceramiczna

ML System S.A.         

  • Drabinka gimnastyczna WOODLINE

Zakład Stolarski DREMAR Marcin Socha   

  • Okno PCV okleinowane fornirem naturalnym w technologi V-Perfect

Okna Debow Sp. z o.o.         

  • Ser Mozzarella Bracka

BESTMILK Sp. z o.o.

  • LUXA DOB

Ledolux Poland Sp. z o.o.     

  • MAGIC MB25 3D

P.P.H. „ENIGMA” Danuta Motyka 

  • Fajki wodne marki WOOKAH

DEMI POLAND Nowak, Skrodzki Sp. k.     

  • Domek nr 2 – Domek Drewniany Całoroczny

Producent Domków Letniskowych i Całorocznych ZYLAJEK Dominik Żywiec     

  • Trampolina Ogrodowa Jumpi Maxy Comfort Plus

Grupa OD Sp. z o.o. 

  • Czekolady personalizowane

CHOCOLATE FACTORY Mirosław Pelczar

  • PUF WOREK SAKO

DREAMROOTS Wiktor Dębski        

  • SANFLEX

SANWIL POLSKA Sp. z o.o. 

  • Domy Panorama Rzeszów

Eurobud Grupa Sp. z o.o.

 

  • Pomocnik kuchenny KITCHEN HELPER ( Podest Regulowany)

STOLARSTWO Tomasz Wróbel       

  • APPP-SMOK

Janusz Kania Agregaty Pex-Pool Plus         

  • Kluski śląskie z mięsem

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MATEO” Stanisław Cabaj         

 

 

NAJLEPSZE USŁUGI:

 

  • Usługa spawania metodą TIG

INOX CONSTRUCTIONS Łukasz Pawłucki           

  • Badanie szczelności dachu płaskiego

SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.

  • Obrót oraz dystrybucja energii elektrycznej

Energia Euro Park Sp. z o.o.

  • Usługa profesjonalnego montażu okładzin ściennych

MTA Design Marek Tarnawski

  • Wonder Body – rzeźba ciała, zbuduj mięśnie

Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska 

  • Międzynarodowy przewóz towarów niebezpiecznych ADR

BAMA LOGISTICS” Sp. z o.o.       

  • Usługa generalnego wykonawstwa budynków wielkopowierzchniowych

BUD-PIS SP Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Usługa krajowego i międzynarodowego ekspresowego transportu drogowego towarów krytycznie pilnych

EXTREGO Sp. z o.o. 

  • Usługa krajowego i międzynarodowego ekspresowego transportu drogowego produktów leczniczych do stosowania u ludzi

EXTREGO Sp. z o.o. 

  • Innowacyjna rehabilitacja pacjentów z wykorzystaniem dostępnej technologii

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej Sp. z o.o.    

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij