Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w drukarni

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Pomocnik drukarza

Obowiązki:

proste manualne czynności,

pakowanie i rozpakowanie przesyłek,

dbanie o porządek na hali produkcyjnej,

pomoc drukarzowi,

obsługa znakowarki laserowej,

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Płaca: od 3 500 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące

- prawo jazdy – kat. B,

- biegła obsługa komputera z obsługą internetu

- dwa lata stażu pracy

Adres: Agencja Reklamowa Billy Board

ul. Okulickiego 14, 35-206 Rzeszów

Numer telefonu: 696881324

E-mail: praca@globalgift.pl