Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Pracownik biurowy – oferta zatrudnienia

DĘBICA.

Fot. Pixabay/CC0

Starszy referent

Obowiązki:

- obsługa kancelaryjna.

- właściwa rejestracja elektronicznego obiegu dokumentu.

Umowa o pracę na czas określony, cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 3 570 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące, kierunek: administracyjno-biurowy

- doświadczenie zawodowe w pracy w jednostkach wojskowych na ww. Stanowisku

posiadanie: poświadczenia bezpieczeństwa i kursu kancelaryjnego do pracy w kancelarii w jednostce wojskowej.

Adres: 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

39-200 Dębica, powiat: dębicki,

Numer telefonu:261157097

Wymagane dokumenty:CV i List motywacyjny należy złożyć lub wysłać na adres 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej , 35-301 Rzeszów, ul. Lwowska 4.