Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW, JASIONKA.

Młodszy specjalista ds. monitorowania zgodności

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – preferowane kierunki prawnicze lub lotnicze,

- minimum 2 lata stażu pracy, mile widziane doświadczenie w branży lotniczej,

- znajomość krajowych oraz europejskich przepisów dotyczących lotnictwa cywilnego oraz wymagań ICAO i IATA,

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

- prawo jazdy kat. B,

- sumienność, obowiązkowość, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,

komunikatywność, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

Zakres obowiązków:

- monitorowanie funkcjonowania lotniska zgodnie z wymogami prawa oraz przyjętymi procedurami i standardami,

- prowadzenie audytów wewnętrznych komórek organizacyjnych, a także audytów organizacji,

- opiniowanie zmian wynikających ze stosowania procedury zarządzania zmianą (w tym Instrukcji Operacyjnej i dokumentacji lotniskowej) w zakresie zgodności z przepisami Rozporządzenia (UE) 139/2014 oraz wewnętrznymi procedurami PL RZE,

- udział w przeprowadzaniu sprawdzianów umiejętności zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 139/2014.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- niezbędne szkolenia i certyfikaty,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,

- pakiety socjalne w ramach ZFŚS oraz benefity pozapłacowe.

Wymagane dokumenty:

- CV + list motywacyjny,

- zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (wzór w załączeniu Wymagane dokumenty wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (według załączonego wzoru) należy nadsyłać w terminie do 29.01.2023 r. na adres e-mail: rekrutacja@rzeszowairport.pl, lub listownie na adres Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka” Sp. z o.o., 36-002 Jasionka 942, albo dostarczyć osobiście do sekretariatu Spółki. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniać będą zarówno wymagania formalne określone w ogłoszeniu jak i nasze oczekiwania.

Do pobrania

Załączniki:

zgoda na przetwarzanie danych dla potrzeb rekrutacji

klauzula informacyjna - rekrutacja