Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

MARR jedynym oferentem w przetargu na operatora Inkubatora Przedsiębiorczości w Mielcu

Opublikowano: 2022-12-07 19:06:14, przez: admin, w kategorii: Biznes

MIELEC. Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego pełniła tę funkcję także przez ostatnie dwa lata. Ten kontrakt dobiega jednak końca.

Nowy operator Mieleckiego Inkubatora Przedsiębiorczości pilnie poszukiwany

 

Nowy, podobnie jak poprzedni, również ma obowiązywać przez dwa lata. MARR wygrała ostatni przetarg z ceną oferty nieco ponad 435 tys. zł (limit miasta wynosił wówczas 480 tys. zł). Tym razem jej cena poszła w górę - 550 tys. zł. To trochę więcej niż zakładało miasto - 540 tys. zł, ale z finalizacją postępowania nie powinno być problemu.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Zadaniem operatora będzie: zarządzanie nieruchomością (budynek Inkubatora MInP wraz z przyległym parkingiem i terenem zieleni) oraz prowadzenie aktywnej działalności promocyjnej i informacyjnej, stwarzającej zachętę dla potencjalnych przedsiębiorców do podjęcia działalności gospodarczej na terenie MinP.

 

Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości położony jest na obszarze przemysłowym należącym do Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 1,1 tys. m2 i składa się z 13 modułów.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Obiekt został oddany do użytku w 2015 r. Wartość inwestycji wyniosła blisko 16 mln zł, z czego ponad 12 mln zł stanowiło dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a z budżetu państwa - ponad 707,5 tys. zł.

 

Fot. mielec.pl