Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Dwie firmy walczą o organizację tegorocznej Ekogali

Opublikowano: 2022-11-08 08:59:14, przez: admin, w kategorii: Biznes

PODKARPACKIE. „Ekogala - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości” odbędą się 16-17 grudnia w Regionalnym Centrum Sportowo - Widowiskowym „Podpromie”.

Fot. ekogala.eu

Fot. ekogala.eu

  

Czasu - jak widać - jest coraz mniej, a jedno postępowanie mające wyłonić operatora, który zajmie się organizacją wydarzenia już unieważniono. Samorząd wojewódzki zarezerwował na to zadanie 310 tys. zł.

 

Co prawda ceny obu złożonych ofert są wyższe niż założony limit kosztów, ale bliżej wygranej przetargu zdaje się być rzeszowska firma „MTR”, która zaproponowała cenę 345 tys. zł. Konkurent lubelska spółka Premium Outdoor jest znacznie droższa. Jej oferta wyceniona jest na 515 925 zł.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Zadaniem wyłonionego wykonawcy będzie zadbanie o całościową organizację wydarzenia - od jej technicznych elementów (organizacja przestrzeni targowej - 180 stoisk modułowych, kulinarne wyspy, studio targowe itd.) po obsługę medialną i promocję.

 

Podczas „Ekogali” zapoznać się będzie można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także z ofertą produktów tradycyjnych, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości