Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Kampania promująca Fundusze Europejskie na Podkarpaciu - podsumowanie

Opublikowano: 2022-11-02 09:51:27, przez: admin, w kategorii: Region

PODKARPACKIE. 31 października dobiegła końca kolejna kampania promująca Fundusze Europejskie głównie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Kampania promująca Fundusze Europejskie na Podkarpaciu - podsumowanie

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Zakończona właśnie kampania trwała 3 miesiące. Wyemitowano 5 różnych spotów (w sumie 360 emisji) w TVP Rzeszów, bannery opublikowane na podkarpackich portalach internetowych osiągnęły 1,5 mln wyświetleń. Kampania miała też wymiar outdoorowy – w 6 miastach w regionie pojawiły się bilbordy, telebimy led i siatki. W Rzeszowie i Krośnie pojawiły się reklamy typu citylight. Dodatkowo bannery widoczne były na autobusach w Rzeszowie, Stalowej Woli i Przemyślu. W ostatnim miesiącu kampanii spoty promocyjne były emitowane także na ekranach w pociągach Regio i PKA.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

- Dla nas w realizowanych kampaniach promocyjnych najważniejsze jest to, by informacja o możliwościach jakie dają Fundusze Europejskie dotarła do jak najszerszej grupy mieszkańców - mówi Wioletta Rejman, dyrektorka Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. - Wiemy, że każdy udany projekt zaczyna się od marzenia i chcemy pokazać, że sięgnięcie po możliwości jakie dają Fundusze Europejskie umożliwia ich spełnianie.

 .