Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

30 lat Nowego Stylu

Opublikowano: 2022-10-01 00:23:16, przez: admin, w kategorii: Firmy

„Stylowi od 30 lat” – pod takim hasłem firma Nowy Styl zorganizowała piknik jubileuszowy dla pracowników i ich rodzin. Prawie 5 tysięcy uczestników bawiło się w ostatnią niedzielę na terenie MOSiR w Jaśle.

30 lat Nowego Stylu30 lat Nowego Stylu30 lat Nowego Stylu
30 lat Nowego Stylu

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Polonez i trzy krzesła – tak zaczyna się historia firmy, założonej 30 lat temu przez Adama i Jerzego Krzanowskich. Dziś Nowy Styl współpracuje z markami rozpoznawalnymi na całym świecie. Zespół, który w swoich początkach liczył 7 osób, składa się z kilku tysięcy pracowników. Rozbudował portfolio do kilkuset mebli, które prezentuje w 32 showroomach na całym świecie. I ciągle rośnie.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Na terenie jasielskiego MOSiR-u, gdzie odbywał się jubileuszowy piknik, można było także oglądnąć galerię prac plastycznych na temat 30-lecia firmy, przygotowaną przez dzieci pracowników. Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace zostali nagrodzeni. Poza konkursem plastycznym uczestnicy pikniku mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę w dwóch quizach prowadzonych na żywo. Jedną z głównych nagród było krzesło najnowsze gamingowe od Nowego Stylu – Xilium G.

Zarząd Nowego Stylu był obecny na wydarzeniu w komplecie. Adam Krzanowski, Jerzy Krzanowski, Rafał Chwast i Roman Przybylski podsumowali ze sceny minione 30 lat i podziękowali pracownikom za ich wkład w tworzenie firmy. Życzenia kolejnych lat owocnego rozwoju dla Nowego Stylu złożyli także goście specjalni pikniku – m.in. prezydent Krosna, Piotr Przytocki i burmistrz Jasła – Ryszard Pabian.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był koncert zespołu Łzy.