Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w domu kultury

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje dynamicznej i entuzjastycznej osoby na stanowisko specjalisty ds. organizacji imprez.

Wymagania

doświadczenie w prowadzeniu projektów eventowych,

umiejętność prowadzenia negocjacji,

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz planowania,

umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,

odpowiedzialność, sumienność, kreatywność i elastyczność,

umiejętność pracy pod presją czasu,

samodzielność,

biegła znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

doświadczenie w organizacji wydarzeń,

znajomość podstawowych zasad funkcjonowania instytucji kultury,

znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

aktywny udział w przedsięwzięciach związanych z realizacją zadań Rzeszowskiego Domu Kultury, w tym organizacja i obsługa wydarzeń takich jak koncerty, spektakle, festiwale, eventy artystyczne itp.

przygotowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej organizowania imprez, m.in.: sporządzanie kosztorysów, kart imprez itp.

monitoring oferty rynkowej w zakresie kultury.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie (umowa na pełny etat)

nagrody adekwatne do zaangażowania,

fundusz socjalny,

szansę na rozwój i szkolenia,

możliwość realizowania własnych pomysłów,

sympatyczny i kreatywny zespół.

Wymagane dokumenty

zgłoszenie winno obejmować CV

należy je przesłać na adres rekrutacja@rdk.rzeszow.pl do dnia 30 września 2022 r.