Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Magazynier – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

Przygotowanie dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ).

Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej.

Kompletowanie i załadunek wysyłek

Obsługa modułu magazynowego w programie komputerowym

Weryfikacja stanu higienicznego środków transportu i dokumentów przewoźnika zgodnie z obowiązującymi instrukcjami/ procedurami

Utrzymywanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, dwie zmiany, praca w wolne dni

Wymagania

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: 1) wykształcenie.: minimum zawodowe 2) umiejętności: manualne, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, sprawność fizyczna, obsługa komputera, mila widziana znajomość programów magazynowych 3) uprawnienia: - książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia (warunek konieczny) - prawo jazdy kat B - uprawnienia do obsługi wózka widłowego 4) doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na podobnym stanowisku 5) gotowość do pracy 2 zmianowej: godz. 7-15, 15-23 (8 godz. dziennie/ 5 dni w tygodniu)

Adres: Makarony Polskie SA

ul. Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów

Dokumenty składać przez stronę www.makarony.pl, zakładka KARIERA