Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Happy Together w Kinie Konesera

Opublikowano: 2022-07-02 16:21:33, przez: admin, w kategorii: Kultura

RZESZÓW.

Happy Together w Kinie Konesera

 

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższy poniedziałek tj. 4 lipca 2022 r. o godz. 18:00 na film Happy Together

Namiętność i chorobliwa zazdrość, potrzeba ekscytacji i stabilności, rozstania i powroty. Ho Po-Wing i Lai Yiu-Fai wyjeżdżają do Buenos Aires, by tchnąć nowe życie w swój niespokojny związek. Kochanków łączy więź mocna i destrukcyjna zarazem, emocji nie sposób pozostawić za sobą na drugim kontynencie. Pod deszczowymi chmurami i w palącym słońcu Argentyny, w pełnych napięcia rytmach tanga, mężczyźni odnajdą się i zagubią po raz kolejny.

 

Mistrzowski melodramat z największymi gwiazdami hongkońskiego kina - Leslie Cheungiem i Tonym Leungiem. Choć kamera Christophera Doyle’a łapie w obiektyw znacznie więcej przestrzeni niż zwykle, uczuciowa pułapka, w jakiej tkwią bohaterowie, pozostaje źródłem bólu, z którego nie potrafią zrezygnować. Jedna z najbardziej poruszających historii miłosnych w dziejach kina - i jedna z najważniejszych fabuł dla społeczności LGBT w Hongkongu.

Komediodramat

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Czas trwania: 96 min.

Od lat: 16

Produkcja: Hongkong / Japonia / Korea Południowa [1997]

Premiera: 17.05.1997 (Polska)

Reżyseria i scenariusz: Kar Wai Wong

Obsada: Leslie Cheung, Tony Chiu-Wai Leung, Chen Chang

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości