Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Urzędnik - oferta pracy

RZESZÓW.

Kandydat na stanowisko inspektora kontroli Zakładu

ZUS Oddział w Rzeszowie

Wydział Kontroli Płatników Składek

Al. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Przygotowuje się do pracy na stanowisku inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na:

udziale w szkoleniach organizowanych przez Centra Szkoleniowe,

samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy,

uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu,

tworzeniu projektów dokumentów z kontroli.

Poddaje się okresowym sprawdzianom wiedzy i umiejętności.

Składa egzamin kwalifikacyjny, którego pozytywny wynik warunkuje powołanie na stanowisko inspektora kontroli Zakładu.

Wymagania formalne -niezbędne na stanowisku pracy:

wykształcenie wyższe

Mile widziane:

wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne)

co najmniej 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Wymagania dodatkowe

dobra znajomość obsługi programów MS Word oraz MS Excel

zorientowanie na realizację celów,

zorientowanie na jakość,

umiejętność współpracy,

nastawienie na rozwój,

negocjowanie i wywieranie wpływu

podejmowanie decyzji

radzenie sobie w trudnych sytuacjach

rozwiązywanie problemów

prawo jazdy kategorii B

Wymagane dokumenty:

CV,

list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega,

kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (tzn. kopie świadectwa ukończenia szkoły wyższej).