Praca we WSIiZ

RZESZÓW.

Fot. WSIiZ

Fot. WSIiZ

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

ogłasza konkurs na stanowisko

GRAFIK

Zakres obowiązków:

projektowanie materiałów marketingowych: katalogi, foldery, plakaty, billboardy, prezentacje, zaproszenia, ulotki, wizualizacje, internetowe banery reklamowe, mailing, landing page, newslettery, grafiki na social media, obróbka zdjęć z sesji, itp.

współpraca z drukarniami, agencjami i innymi dostawcami zewnętrznymi

dbanie o jakość tworzonych materiałów graficznych

dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów

Nasze wymagania:

minimum 3-letniego doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych popartych portfolio

bardzo dobrej znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat Pro,

umiejętność samodzielnego przygotowywania materiałów do druku DTP

kreatywności połączonej z wyczuciem estetyki

znajomość trendów w projektowaniu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

pracę w wielokulturowym środowisku

coroczne imprezy firmowe oraz spotkania integracyjne

ubezpieczenie grupowe

Oferty tj.:

CV zawierające portfolio i LM wraz z odręcznie podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: bdp@wsiz.edu.pl lub

Biuro Doradztwa Personalnego

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

 z dopiskiem „Grafik”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy zapoznanie się z informacją odnośnie ochrony danych osobowych i dołączenie do aplikacji podpisanej klauzuli/klauzul: https://wsiz.edu.pl/uczelnia/jednostki-wsiiz/praca-we-wsiiz/procedura-rekrutacji/