Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Styczniowa trasa św. Mikołaja - akcja charytatywna Nowego Stylu

Opublikowano: 2022-01-22 23:54:54, przez: admin, w kategorii: Firmy

Nowy Styl już po raz 23. pomógł domom dziecka i placówkom opiekuńczo-wychowawczym z Podkarpacia. Zamiast spotkania na balu, w tym roku podopiecznych odwiedził św. Mikołaj. Wręczył prezenty, które odpowiadają na potrzeby rodzin, placówek i organizacji zrzeszających ponad tysiąc sto osób.

Styczniowa trasa św. Mikołaja - akcja charytatywna Nowego Stylu

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Bal Charytatywny to impreza organizowana przez Nowy Styl cyklicznie od 2000 roku. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, sytuacja uniemożliwiła wspólną zabawę na krośnieńskiej hali. Zamiast tego, firma przygotowała po raz pierwszy styczniową trasę św. Mikołaja, który odwiedził wybrane placówki m.in. w Jaśle, Krośnie, Przemyślu, Iwoniczu-Zdroju i Rymanowie.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Wsparcie trafiło do 1150 podopiecznych, z 41 placówek. Dzieci przygotowywały przedstawienia, obdarowały mnie laurkami, zapraszały do wspólnego tańca i częstowały wypiekami

Tegoroczne prośby dotyczyły głównie przekazania gotówki, która zostanie wykorzystana na bieżące potrzeby, działalność statutową organizacji, wyjazdy wypoczynkowe i rehabilitacyjne. Pojawiło się także kilka próśb o krzesła do biurek, by podopieczni mogli uczyć się w komfortowych warunkach.