Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Sekretarka medyczna - oferta pracy

MIELEC.

Fot. Pixabay/CC0

Obowiązki:

- rejestracja pacjentów,

- prowadzenie dokumentacji medycznej,

- konsultacje medyczne.

Praca w godzinach między 8:00 a 18:00 do uzgodnienia

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia, uzależniona od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe, medyczne; pomaturalne/policealne, medyczne; wyższe medyczne

- umiejętność obsługi komputera (programów Word, Excel).

Adres: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Marmed

ul. Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec

tel. 175837246

E-mail:marmed2@interia.pl

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą, telefoniczny lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Więcej o: Praca w Mielcu