Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Magazynier – oferta pracy

POWIAT RZESZOWSKI.

Obowiązki:

- załadunek i rozładunek towarów

- sortowanie, skanowanie przesyłek

- dbanie o powierzony sprzęt

- prace magazynowe

praca w godzinach 05:00 - 09:00 lub 15:00 - 19:00

Umowa o pracę na okres próbny, pół etatu

Płaca: od 1 800 zł brutto

Wymagania

- zaangażowanie

- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

- komunikatywność i dobra organizacja pracy

Wybranym kandydatom oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- dofinansowanie do programu Benefit Multisport System

- prywatna opieka medyczną Medicover opłacaną przez pracodawcę,

- atrakcyjne warianty ubezpieczenia na życie, wariant podstawowy opłacany przez pracodawcę

- atrakcyjne rabaty na usługi firmy (wysyłanie paczek)

- ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym

Adres: Fedex Express Poland sp. z o.o.

ul. Strefowa 6, 36-060 Głogów Małopolski, powiat rzeszowski

Numer telefonu:785855704

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

E-mail:lukasz.budzinski@fedex.com

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV lub kontakt telefoniczny.