Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Praca w liniach lotniczych Wizz Air - rusza nabór

Opublikowano: 2021-08-20 12:44:52, przez: admin, w kategorii: Oferty pracy

BUDAPESZT POLSKA.

Praca w liniach lotniczych Wizz Air - rusza nabór

 

W Polsce odbędą się trzy spotkania rekrutacyjne: w Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Osoby, które marzą o karierze na niebie i chcą wziąć w nich udział, mogą zapisać się tutaj.

 

W ramach akcji linia zorganizuje szereg spotkań w sierpniu i we wrześniu, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz linii Wizz Air. Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

 

Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – Od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół.

 

Zaplanowane spotkania są częścią akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami linii zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty. W ciągu najbliższych 10 lat zostanie dodanych 500 samolotów. Pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

 

NADCHODZĄCE REKRUTACJE WIZZ AIR

 

DATA

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

MIEJSCE

24.08

Novotel Katowice Centrum, al. Rozdzienskiego 16, Katowice 40-202

 

25.08

Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 Stycznia, Warszawa

 

26.08

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Qubus Hotel Gdansk, Chmielna 47/52, 80-748 Gdańsk

 

 .