Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Przedstawiciel handlowy – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- realizacja sprzedaży produktów FMCG,

- negocjowanie warunków współpracy z obsługiwanymi klientami,

- dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów,

- realizacja powierzonych zadań handlowych na podległym terenie,

- pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie obecnych relacji,

- wprowadzanie nowych produktów do obsługiwanych odbiorców,

- raportowanie wg standardów firmy.

Nasze oczekiwania :

- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

- wykształcenie co najmniej średnie,

- wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,

- kreatywność, skuteczność i sumienność w działaniach,

- znajomość rynku FCMG- Podkarpacie, Małopolska

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 3 500 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące

- prawo jazdy kat. B,

- dobra organizacja pracy,

- dla osób ze znajomością lokalnego rynku FMCG i z doświadczeniem możliwość negocjacji indywidualnego wynagrodzenia,

- umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,

- pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę w pracy,

- wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowy

Adres:: Orzełek Sp. z o.o.

ul. Pelczara 6C 8, 35-312 Rzeszów

E-mail: biuro@orzelek.com.pl