Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Informatyk w urzędzie - oferta pracy

RZESZÓW.

Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych

ZUS Oddział w Rzeszowie

Centrum Wsparcia Informatyki w obszarze Oprogramowania Autorskiego

Al. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów

Zadania

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

- tworzenie i rozwój oprogramowania na potrzeby Zakładu

- obsługuje incydenty w obszarze nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu

- utrzymuje i monitoruje wskazany poziom usług IT w zakresie nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu

- wspiera użytkowników w ramach wdrożeń oprogramowania i procedur w obszarze nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu

- uczestniczy w pracach projektowych, wdrożeniowych i testowych w obszarze nadzorowanym przez dane CWI.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

- wykształcenie wyższe (informatyka)

- minimum 1 rok pracy związanej z projektowaniem i wytwarzaniem systemów informatycznych

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe magisterskie (informatyka, elektronika)

- minimum 3 lata pracy związanej z zarządzaniem systemami informatycznymi lub z obszarem działania CWI

Wymagania dodatkowe

- bardzo dobra znajomość C#, platformy .NET (ASP.NET MVC, Web Api, Web Services), Visual Studio

- umiejętność stosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania

- doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

- dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS-SQL, T-SQL

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie w pracy z HTML5/ CSS3 i JavaScript

- doświadczenie w pracy z Angularem (niezależnie od wersji)

- znajomość zagadnień optymalizacji/wydajności baz danych

- znajomość Microsoft Reporting Services

Jeśli jesteś osobą:

- terminową

- rzetelną

- odpowiedzialną

- samodzielną

- posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- potrafisz współdziałać w rozproszonym zespole

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW

Wymagane dokumenty

- CV

- list motywacyjny (z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega)

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe. W przypadku ofert korespondencyjnych uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie własnoręcznie podpisanej klauzuli o następującej treści: ’Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.’Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie oświadczenia o następującej treści:

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce ’Praca w ZUS’.

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji.’

Miejsce składnia dokumentów

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty lub korespondencyjnie/osobiście na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Oddział w Opolu

Wydział Kadrowo-Płacowy, pok. 415

ul. Wrocławska 24

45-701 Opole

z dopiskiem ’Oferta pracy’

Termin, do którego należy składać dokumenty

06-04-2021

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- rozwój zawodowy

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy

- sprzęt biurowy

Dodatkowe informacje

- oferty, które wpłyną po terminie oraz niekompletne, niepodpisane, nie będą rozpatrywane (za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę ich wpływu do Oddziału)

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną prowadzoną on-line

- proces rekrutacji przewiduje sprawdzenie wymaganej wiedzy i predyspozycji

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- nadsyłanych dokumentów nie zwracamy

- do składania podań zachęcamy osoby niepełnosprawne

Miejsce wykonywania pracy:

al. Piłsudskiego 12

35-075 Rzeszów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone bhp i ppoż.

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę

- konieczność poruszania się po całym obiekcie,

- konieczność odbywania podróży służbowych,

- budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze,

- przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy