Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Pomocnik kominiarza - oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- czyszczenie i udrażnianie przewodów kominowych,

- usuwanie gniazd z kominów,

- drobne prace remontowe związane z kominami i wentylacją,

- montaż stalowych wkładów kominowych i stalowych kominów zewnętrznych,

- praca na wysokościach,

Umowa o pracę na czas nieokreślony, cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 2 800 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie zasadnicze zawodowe

- prawo jazdy kategoria – B,

- komunikatywność,

- dobra organizacja pracy

- rok stażu pracy

- pracowitość, umiejętność pracy z ludźmi, dobra sprawność fizyczna, mile widziane doświadczenie w drobnych pracach budowlanych,

Co oferujemy:

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- samochód służbowy lub zwrot kosztów użytkowania auta prywatnego wraz z amortyzacją,

- odzież roboczą,

- pracę w pełnym wymiarze etatu,

- wynagrodzenie podstawowe i premie uzależnione od wykonanych prac (jeżeli jesteś pracowity zarobisz powyżej 4000 zł/rękę),

- możliwość awansu i zdobywania kwalifikacji w rzemiośle kominiarskim,

Adres: KOMIWENT TECHNIKA

ul. płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego 15/14, 35-506 Rzeszów

Numer telefonu: 609818345

E-mail: kpkkominy@gmail.com