Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Magazynier – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- przyjmowanie i rozkładanie towaru,

- kompletacja towaru,

- przygotowanie towaru do wydania,

- prace magazynowe

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

Umowa o pracę na czas określony

Cały etat, dwie zmiany

Płaca: od 3 000 zł brutto + premia

Wymagania

O kandydatów oczekujemy wykształcenie min. średniego, umiejętności pracy w zespole, dokładności, odpowiedzialności i uczciwości pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole, możliwośc rozwoju zawodowego, praca od poniedziałku do piątku, stałe wynagrodzenie + premie, świadczenia pozapłacowe: ubezpieczenie, dodatek wakacyjny, dodatek świąteczny, system rabatowy wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem www.unimet.pl (zakładka RODO)

Adres: Unimet sp. z o.o.

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

ul. Okulickiego 20, 35-205 Rzeszów

E-mail: praca@unimet.pl