Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Targi dostawców przemysłowych AHK Industrial Suppliers Forum 2020

Opublikowano: 2020-10-20 20:31:49, przez: admin, w kategorii: Biznes

Wirtualne targi dostawców przemysłowych pod nazwą AHK Industrial Suppliers Forum, organizowane są 19 listopada 2020 przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową (AHK Polska).

Targi dostawców przemysłowych AHK Industrial Suppliers Forum 2020

 

Aktualne uwarunkowania na rynkach światowych wymuszają nowe modele struktur biznesu i łańcuchów dostaw. Dotyczy to w szczególności przemysłu niemieckiego, silnie uzależnionego od dostawców z innych krajów. Po doświadczeniach z epidemią ponad 2/3 firm niemieckich rozważa zmianę kierunków pozyskiwania produktów i usług. Dla dostawców z Europy stwarza to zupełnie nowe perspektywy.  

 

Industrial Suppliers Forum to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa 13 niemieckich Izb Zagranicznych (AHK), rozumianych jako oficjalne przedstawicielstwa tamtejszej gospodarki na rynkach lokalnych, reprezentujących w sumie 16 krajów (m.in. Włochy, Hiszpanię, Norwegię, Austrię, Portugalię). Inicjatywa ta ma na celu wsparcie lokalnych dostawców w wejściu lub umocnieniu ich pozycji na rynku niemieckim. To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami przemysłowymi z Niemiec, jak też z innych 15 krajów europejskich uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

AHK Industrial Suppliers Forum 2020 zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Do skorzystania z możliwości prezentacji swojej oferty w ramach Forum zapraszamy polskich dostawców reprezentujących następujące branże:

- Dostawcy dla branży budowy maszyn

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

- Przetwórstwo metali i tworzyw

- Komponenty elektroniczne dla przemysłu

- Produkty techniczne dla przemysłu

- Automatyzacja

- Rozwiązania IT dla przemysłu

- Pozostałe produkty dla przemysłu

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Główną grupą docelową odwiedzających są niemieckie przedsiębiorstwa przemysłowe poszukujące dostawców w innych krajach europejskich. W ich pozyskaniu będą aktywnie uczestniczyć m.in. Niemiecki Związek Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (BME), Izby Przemysłowo-Handlowe (IHK), niemieckie zrzeszenia oraz instytucje branżowe. Korzyścią dodatkową będzie niewątpliwie możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z firmami z innych krajów uczestniczących w przedsięwzięciu, czy to w charakterze wystawcy, czy odwiedzającego.

Więcej informacji o Forum oraz cenach uczestnictwa znajdą Państwo w załączniku do pobrania: INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW

Firmy zainteresowane udziałem w charakterze wystawcy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: https://ahk.pl/pl/ahk-isf-2020/ahk-industrial-suppliers-forum-2020-formularz-rejestracyjny

Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia, jego językiem będzie język angielski.

Więcej o: targi, online