Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w banku

DĘBICA.

Młodszy Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

Oferta pracy | RETAIL NETWORK | Dębica | 2020-10-07 | POL-1992751

 Forma współpracy: umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu.

Twoje zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,

  • wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,

    Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
    Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

  • umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się,

  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,

  • łatwość w budowaniu relacji,

  • otwartość na pracę zespołową,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta, lecz nie jest ono wymagane.

    Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
    Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy