Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w punkcie obsługi Canal+

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

konsultant w stacjonarnym punkcie obsługi Canal+

miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klientów,

- sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych CANAL+,

- realizacja indywidualnych planów sprzedaży,

- przedstawianie oferty CANAL+ w ramach bieżących promocji,

- profesjonalna obsługa posprzedażna abonentów CANAL+

Czego od Ciebie oczekujemy?

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

- mile widziane także osoby uczące się,

- chęci do pracy i zaangażowania,

- doświadczenia w sprzedaży produktów i usług oraz obsłudze klienta,

- dobrej prezencji oraz dobrej dykcji,

- komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami,

- umiejętności pracy w zespole,

- budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

- elastyczny wymiar czasu pracy,

- wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowy,

- pracę w zgranym, dynamicznym zespole,

- możliwości podnoszenia kwalifikacji,

- profesjonalne szkolenie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Mile widziane osoby uczące się

CV proszę wysyłać na adres:

biuro@expert-agdrtv.pl