Park Naukowo-Technologiczny Dworzysko powiatu rzeszowskiego
Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim. Bal Sylwestrowy
Pożyczki dla firm z Podkarpacia/ Atrakcyjne oprocentowanie
Skorzystaj ze świadczeń za granicą lub w kraju

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2019 – lista laureatów

Opublikowano: 2019-12-02 08:18:03, przez: admin, w kategorii: Biznes

28 listopada w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2019 – lista laureatów

 

W tegorocznej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” organizowanej przez Centrum Promocji Biznesu uczestniczyło 155 firm, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach. Ocenione zostały firmy mikro, małe, średnie i duże. Kapituła dokonała również oceny ich produktów i usług.

 

Przy ocenie brane były pod uwagę następujące kryteria: wielkość sprzedaży na rynku lokalnym i zewnętrznym; eksport; rentowność sprzedaży; wartość inwestycji lokalnych; innowacyjność i nowoczesność technologii; dynamika i struktura zatrudnienia; dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy; promocja regionalna i ogólnoPolska; postrzeganie marki; wyróżnienia, nagrody, certyfikaty jakości; udział w programach rządowych i pomocowych; udział w integracji środowiska gospodarczego; relacje z kontrahentami; wpływ na środowisko (ekologia); sponsoring, działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej; realizacja obligatoryjnych zobowiązań (ZUS, podatki, kredyty).

 

Laureaci XVIII edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

 

W kategorii „Firma mikro”

Statuetka:

- Aberit Sp. z o.o.

Wyróżnienie:

- In4Poland Sp. z o.o.

- Emano Elżbieta Klimko, Olimpia Krakowska Spółka Cywilna

- CC Metal s.c.

 

W kategorii „Firma mała”

Statuetki

- VENMA Natalia Mączka

- Cadway Automotive Sp. z o.o.

Wyróżnienia:

- Prestige Office Barbara Hadam-Toczek

- Vshaper Sp. Z O.O.

- Navitel Sp. Z O.O.

- Modern Forms Sp. Z O.O.

- Santex Kazimierz Czapka

 

W kategorii „Firma średnia”

Statuetki:

- Eco Line Piotr Potocki

- ML System S.A.

Wyróżnienie:

- RYMATEX Sp. z o.o.

 

W kategorii „Firma DUŻA

Statuetki:

- Zakłady Magnezytowe „Ropczyce” S.A.

- Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Wyróżnienie:

- Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp. z o.o.

- Dobrowolscy Sp. z o.o.

-

W kategorii przedsiębiorstwo budowlane

Wyróżnienie:

- Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o.

- Eurobud Grupa Spółka z o.o.

 

 

W kategorii przedsiębiorstwo komunalne

Wyróżnienie:

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.

 

W kategorii hotelarstwo, turystyka, gastronomia

Wyróżnienie:

MG Catering Hotel Falcon

 

Nagrody specjalne

statuetka w kategorii „Firma 10-lecia”

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

 

Statuetka w kategorii eksporter

Remog Polska Sp. z o.o.

 

Statuetki w kategorii „Firma rodzinna”

Santex Kazimierz Czapka

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak

 

Statuetka w kategorii innowacje

Vshaper Sp. z o.o.

 

Statuetka w kategorii przedsiębiorstwo usług komunalnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie

 

Statuetka w kategorii opieka zdrowotna

Centrum Medycyny Sportowej PRO-Familia

 

Statuetka w kategorii „Firma bliska środowisku”

GPR Guma i Plastik Recykling Sp. z o.o.

 

STATUETKA W KATEGORII CSR

FIBRAIN Sp. z o.o.

 

Statuetka w kategorii „Przedsiębiorstwo handlowe”

Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j.

 

Statuetka w kategorii Bezpieczne miejsce pracy

VENMA Natalia Mączka

 

Statuetka W Kategorii Podkarpacki Inwestor 10-Lecia

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

 

STATUETKI W KATEGOII MENAGER ROKU

Rafał Kalisz prezes zarządu firma FIBRAIN Sp. z o.o.

Witold Bryk Właściciel firmy P.P.U.H. BRYK Witold Bryk

 

NAGRODA SPECJALNA na 30-LECIE firmy

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno- Projektowych Geomiar Sp. z o.o.

 

NAGRODY SPECJALNE NA 25-LECIE FIRMY:

PPHU GOLBALUX Sp. z o.o.

FOLRES Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Sp. z o.o.

 

 

 

Kategoria najlepsze usługi

 

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami i zasobami publicznymi

 

BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.

Usługa transportowa na trasie Polska-Hiszpania

 

Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska

Zabieg ONDA prawdziwy pogromca tłuszczu

 

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.

Usługi budowlane na terenie kraju

 

BEMA-Res Marek Bednarz

Doradztwo, sprzedaż oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej

 

TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.

Analizy laboratoryjne wody i ścieków

 

Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko

Kompleksowe wykonywanie budynków

 

SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.

Doradztwo techniczne

 

SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski

Produkcja wielkogabarytowych detali z tworzyw sztucznych

 

HEBEN Polska Sp. z o.o.

Usługi konsultingowe zgodności firm z Rozporządzeniem RODO

 

KRUSZ-MAT Sp. z o.o.

Usługi transportowe samochodami ciężarowymi

 

SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.

Usługi budowlane

 

EnMS Polska Sp. z o.o.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Energią według normy ISO 50001

 

BASMAC Sp. z o.o.

Projektowanie i montaż innowacyjnych instalacji fotowoltaicznych

 

Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. Sp.K.

Zarządzanie sklepami "Ziaja dla Ciebie"

 

STYROPIANEX Transport Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Usługi transportowe

 

Piotr Kamiński, Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

COMPLIANCE BOX dla BIZNESU

 

ZETO Rzeszów Sp. z o.o.

Audyt cyberbezpieczeństwa

 

Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarphatia Sp. z o.o.

Echokardiografia obciążeniowa (stres echo)

 

Kategoria Najlepsze produkty

 

Grupa Żywiec Spółka Akcyjna

Leżajsk Jasne Pełne

 

Optimum Bis Sp. z o.o. Sp. k.

Prześcieradło i ochraniacz w jednym

 

Aberit Sp. z o.o.

MultiDetect - szybkie wykrywanie chorób zakaźnych u trzody

 

Akademia Fryzjerstwa Marta Żelazo

Centrum szkoleniowe - podnoszenie kwalifikacji fryzjerów

 

Akropol Spółka Cywilna

AKROstone

 

Bestmilk Sp. z o.o.

Twaróg Półtłusty Wyśmienity Bracki Krążek

 

Cegielnia „Przecław” Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy

mgr Beata Wójcik

Pustak MAX 220 P+W

 

Cukiernicza Spółdzielnia ROKSANA

Śliwka w czekoladzie

 

ENERVIGO Sp. z o.o.

ENERVIGO

 

FRONTRES Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Fronty meblowe

 

GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Spółka komandytowa

JPK Insight (JPK INSAJT)

 

KRUSZ-MAT Sp. z o.o.

Piasek 0/2, żwir 2/16

 

M. PELCZAR CHOCOLATIER Anna Pelczar

Czekolady z linii Premium

 

 

Masarnia OSIP Spółka Cywilna Zygmunt i Kamil Osip

Pieczeń rzymska

 

MEBLE Resmar Zenon Marszał

System SYNCHRO SŁUPOWY- dla sieci kin Helios

 

ML SYSTEM S.A.

Kolorowe Moduły Fotowoltaiczne

 

NAVITEL Sp. z o.o.

Wymiennik ciepła powietrze-powietrze

 

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

Chela-Mag B6® +D3

 

ORGANIC Sp. z o.o.

Sproszkowany sok z topinamburu z witaminą C

 

PPHU GOLBALUX Sp. z o.o.

Wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław Cabaj

Pierogi bezglutenowe

 

STOLARSTWO Tomasz Wróbel

Łóżko -model PAWEŁEK DUO

 

TEKPUD Sp. z o.o.

Opakowania o podwyższonej odporności nadruku

 

VENMA Natalia Mączka

Palnik PELLETOWY COMFORT

 

Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Bergamo, drzwi ramowe

 

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „Besko-Met” Sp. z o.o.

Platforma gniazda bocianiego

 

Zakład Przetwórstwa Zbożowego „Tuszyma” Łukasz Skowroński

Mąka pszenna

 

Dobrowolscy Sp. z o.o.

Linia produktów "Bracia Dobrowolscy"

 

 

Podkarpackie Regionalia w Agrohurcie - Jarmark Bożonarodzeniowy

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij