Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca dla asystentki

Szukam asystentki !!! CV proszę wysyłać na adres: monika.kolodziej@open.pl

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego zrzeszającą blisko 700 Ekspertów Finansowych w ponad 100 lokalizacjach na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Ponad 90% Dyrektorów Oddziałów pochodzi z awansu wewnętrznego. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Asystent/ka Oddziału

Co zyskujesz:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

okazję do zdobycia doświadczenia i przygotowania do pracy na stanowisku Eksperta Finansowego,

możliwość udziału w szkoleniach rozwijających Twoje kompetencje i pogłębiających wiedzę,

szansę dalszego rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,

otwartą kulturę organizacji - mówimy sobie po imieniu, szanujemy swoją odmienność i styl,

dofinansowanie do: ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego, MultiSport, nauki języka obcego.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

prowadzenie recepcji i dokumentacji oddziałowej,

dbanie o profesjonalny wizerunek firmy,

organizowanie spotkań z klientami,

ścisła współpraca z Ekspertami Finansowymi,

inne prace biurowe i wsparcie oddziału.

Szukamy Ciebie, jeśli:

chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów,

chcesz od podszewki poznać pracę w sektorze finansów i bankowości,

myślisz o pracy, która Cię rozwinie i zapewni możliwość awansu,

jesteś osobą gotową na nowe wyzwania i lubisz się uczyć,

posiadasz bardzo dobrą organizację czasu pracy,

cechuje Cię dokładność, empatia i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

(grupa Praca w Rzeszowie)