Waldemar Szumny - kandydat na prezydenta Rzeszowa 2024
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w barze - obsługa klienta

RZESZÓW.

Gastronomia Felix Chicken Rzeszów Rynek 17

Poszukuje osoby na stanowisko obsługa klienta

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy( do przeszkolenia w razie braku doświadczenia)

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

- najważniejsze UŚMIECH NA TWARZY I CHĘCI DO PRACY

- książeczka sanepidowska

Oferujemy :

- elastyczny grafik

- wypłatę na czas

- praca w przyjaznej atmosferze

- możliwość awansu

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail bistrorynek.info@gmail.com lub w razie pytań kontakt telefoniczny na nr 665 289 181