Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Zakopower na Osiedlu Wisłok w Rzeszowie

Opublikowano: 2012-09-28 17:13:24, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW W sobotę na nowo powstającym Osiedlu Wisłok przy ulicy Siemieńskiego odbędzie się impreza „Dzień Wisłoka”.

Zespół Zakopower. Fot. www.zakopower.plZakopower na Osiedlu Wisłok w Rzeszowie
Zespół Zakopower. Fot. www.zakopower.pl

Zespół Zakopower. Fot. www.zakopower.pl

„Dzień Wisłoka”, rozpocznie się o godzinie 13 i potrwa do wieczora. W związku z organizacją wydarzenia zamknięta zostanie dla ruchu część ul. Siemieńskiego. Wśród atrakcji będą m.in. występy artystyczne, gry i zabawy, konkursy i turnieje, np. zawody w darta czy tor gokartowy. Na tym jednak nie koniec. Do udziału w „Dniu Wisłoka” zaprosiliśmy wielu wspaniałych gości i artystów. Tego dnia każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - zdradza Józef Janowski, prezes Wisłok Inwestycje Sp. z o.o.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Swoje umiejętności zaprezentuje mistrz cyklotrialu Krystian Herba - znany z programu „Mam talent”, który ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi Rekord Guinnessa w skakaniu na rowerze po schodach. Rzeszowska Grupa Artystyczna zaprezentuje spektakl dla dzieci i młodzieży. O godz. 15:15 rozegrany zostanie mecz między mieszkańcami Osiedla Wisłok a „Resztą Świata”. Artem Furman, rzeszowski muzyk uliczny zagra światowe przeboje. Gwiazdą wieczoru będzie Zakopower.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Przy okazji Dnia Wisłoka, od piątku od godz. 19 do godz. 7 rano w niedzielę autobusy MPK linii 5, 12 i N1 kierowane będą objazdem przez ul. Gen. Maczka - Lubelską - Trembeckiego. Autobusy linii nr. 9 skierowany zostanie bezpośrednio z Al. Wyzwolenia przez ul. Gen. Maczka, z pominięciem ul. Lubelskiej.

Osiedle Wisłok buduje firma Wisłok Inwestycje, której udziałowcami są PKO Inwestycje i Jan Jurkiewicz (biznesmen do którego należą sklepy Jedynka i kilka innych firm w Rzeszowie i na Podkarpaciu).

ac