Waldemar Szumny - kandydat na prezydenta Rzeszowa 2024
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w MPK Rzeszów

RZESZÓW.

Kierowca autobusu

Obowiązki:

- przewóz pasażerów na liniach komunikacyjnych,

- sprzedaż biletów

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat,

Płaca: od 3 500 zł

Wymagania

- prawo jazdy kat. D

- świadectwo kwalifikacji

Adres: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne-Rzeszów sp. z o.o.

ul. Lubelska 54, 35-233 Rzeszów

Osoba do kontaktu: Mariusz Matuszewski

Numer telefonu: 178660400

E-mail: firma@mpk.rzeszow.pl