Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca przy pakowaniu

RZESZÓW.

Obowiązki:

- ręczne pakowanie makaronu

- formowanie opakowań zbiorczych i transportowych

- dbałość o odpowiednią jakośc pakowania

- odpowiednie znakowanie opakowań zbiorczych i transportowych,

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

Umowa o pracę na czas określony

Cały etat, trzy zmiany

Płaca: od 2 300 zł brutto + premia

Wymagania:

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

- zdolności manualne,

Adres: Makarony Polskie S.A.

ul. Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów

E-mail: praca5@makarony.pl