Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w sklepie internetowym

RZESZÓW.

Obowiązki:

- obsługa klienta mailowa oraz telefoniczna.

- drukowanie paragonów i naklejek na paczki.

- obsługa sklepu internetowego - dodawanie towaru do sklepu,

- promocja i marketing (AdWords, Ceneo, Facebook, seo, sem itp)

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Cały etat, jedna zmiana

Płaca brutto: od 2 350 zł

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące

- biegła obsługa komputera (internet, MS Office)

Adres:

Tikar sp z o.o.

ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów

Osoba do kontaktu: Bartłomiej Wapiński

Numer telefonu:

E-mail: biuro@tikar.pl