Waldemar Szumny - kandydat na prezydenta Rzeszowa 2024
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w sekretariacie

RZESZÓW.

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie

Ogłoszenie o naborze nr 34302 z dnia 19.09.2018 r.

Szef Sztabu poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

sekretarz do spraw: obsługi sekretariatu

Wojewódzki Sztab Wojskowy

w Rzeszowie

ul. Lwowska 4; 35-301 Rzeszów

WARUNKI PRACY

- budynek nie jest przystosowany dla osób z trudnością poruszania się. W budynku brak wind., podjazdów, brak odpowiednio przystosowanych toalet, nie ma drzwi odpowiedniej szerokości, stanowisko pracy znajduje się na pierwszym piętrze;

- praca przy komputerze.

ZAKRES ZADAŃ

- zapewnienie obsługi sekretariatu;

- organizacja obiegu dokumentów wpływających do Szefa WSzW oraz sprawowanie nadzoru nad terminowym wykonywaniem dekretacji zawartych w tych dokumentach oznaczonych jako pilne;

- zabezpieczenie pod względem organizacyjnym i technicznym spotkań, odpraw oraz informowanie o terminach załatwiania spraw;

- przygotowywanie i sporządzanie pism, listów, zaproszeń i innych dokumentów związanych z działalnością urzędu.

- gromadzenie i systematyczne aktualizowanie bazy danych osób funkcyjnych z podległych i nadrzędnych jednostek organizacyjnych oraz instytucji cywilnych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

- Wykształcenie: średnie

- oświadczenie o spełnianiu wymogów do nadania pracowniczego przydziału mobilizacyjnego;

- znajomość przepisów ustawy o ochronie danych osobowych oraz kpa;

- umiejętność obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem programów wspomagających prace biurowe, poczty elektronicznej;

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

- komunikatywność

- Posiadanie obywatelstwa polskiego

- Korzystanie z pełni praw publicznych

- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

- przeszkolenie z zakresu obsługi sekretariatu;

- poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE;

- przeskolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych;

- znajomość przepisów wewnętrznych MON regulujących system pracy biurowej.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

- Życiorys/CV i list motywacyjny

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

- oświadczenie o spełnianiu warunków do nadania pracowniczego przydziału mobilizacyjnego

- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa

- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

- Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

- poświadczenie bezpieczeństwa

- zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych

- przeszkolenie w zakresie obsługi sekretariatu

- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

- Dokumenty należy złożyć do: 29.09.2018

- Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

- Miejsce składania dokumentów:

- Wojewódzki Sztab Wojskowy

- w Rzeszowie

- ul. Lwowska 4

- 35-301 Rzeszów

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

- Administrator danych i kontakt do niego: Szef WSzW w Rzeszowie Sekretariat: nr tel. 261-155-017

- Kontakt do inspektora ochrony danych: 261-155-388

- Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej

- Informacje o odbiorcach danych: WSzW w Rzeszowie

- Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)

- Uprawnienia:

- - prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej

- - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

- Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO

- Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność.

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, nr telefonu. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).

W ciągu trzech miesięcy od dnia publikacji wyniku naboru istnieje możliwość odbioru złożonych dokumentów. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów, o czym będą powiadomieni telefonicznie.

Do składania zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 261 155 883.