Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

„Marketing Tour” - bezpłatne szkolenie z marketingu

Opublikowano: 2018-09-11 07:57:22, przez: admin, w kategorii: Biznes

JASIONKA.

„Marketing Tour” - bezpłatne szkolenie z marketingu

 

2 października w Jasionce będzie można wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu „Marketing Tour. FastTony Tourne z BOŚ Bank, SmsApi, ExpertSender”. Jego uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystywać technologię oraz dostępne narzędzia marketingowe, aby pozyskiwać nowych klientów w swojej branży oraz jak skutecznie i tanio pozyskać dane kontaktowe do klienta. Ponadto będzie o tym jak robić dobry SMS marketing, jak przygotować skuteczną kampanię email, która zwiększy sprzedaż, a także jak robić kampanie na Facebooku oparte o pixela.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

- Atutem naszej konferencji szkoleniowej jest fakt, że prelegentami będą praktycy, a nie marketingowcy, których wiedza często sprowadza się do teorii. Tymczasem klienci oczekują konkretnych efektów działań marketingowych, zarobków. Uczestnikom wydarzenia pokażemy, jak wykorzystać największe medium społecznościowe, czyli Facebook, które jest silnym narzędziem do nawiązywania transakcji z klientami. Pokażemy różne techniki i możliwości, a uczestnicy będą mogli na miejscu wykonać konkretne działania na swoich smartfonach i laptopach - podkreśla Daniel Kędzierski, przedsiębiorca i współtwórca narzędzia do tworzenia reklam na Facebooku.

W „Marketing Tour” mogą wziąć udział zarówno małe lokalne biznesy (np. fryzjer, mechanik, optyk itp.), osoby, które posiadają pewne doświadczenia w marketingu, a także duże firmy posiadające dużą bazę danych.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

– Każdy znajdzie potrzebne mu informacje – dodaje Daniel Kędzierski. - Przed konferencją przeprowadzimy webinar, aby wszyscy byli przygotowani do szkolenia.

Rejestracja: http://marketingtour.pl/marketingtour-rzeszow