Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego

Opublikowano: 2012-06-20 21:58:41, przez: admin, w kategorii: Biznes

PODKARPACKIE. Izba Przemysłowo-Handlowa z Rzeszowa przyznała certyfikaty „ Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”

Mieczysałw Łagowski, prezes IPH w Rzeszowie, dwoje przedstawicieli firmy Ankol oraz Teresa Kubas-Hul i Wiesław Rygiel, fot. Adam CyłoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego
Wiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego
Wiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego
Wiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa PodkarpackiegoWiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego
Mieczysałw Łagowski, prezes IPH w Rzeszowie, dwoje przedstawicieli firmy Ankol oraz Teresa Kubas-Hul i Wiesław Rygiel, fot. Adam Cyło

Mieczysałw Łagowski, prezes IPH w Rzeszowie, dwoje przedstawicieli firmy Ankol oraz Teresa Kubas-Hul i Wiesław Rygiel, fot. Adam Cyło

Firmy, aby zdobyć wyróżnienie muszą, oprócz posiadania bardzo dobrej opinii w środowisku, złożyć dokumenty np. zaświadczenia o niezaleganiu ze zobowiązaniami w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie, oświadczenia o niekaralności, wyniki finansowe, oświadczenia o regulowaniu wszelkich zobowiązań związanych z funkcjonowaniem firmy oraz referencje współpracujących przedsiębiorstw.
Do końca 2011 r. rozdano 468 certyfikatów, a otrzymały go 151 firm.

Firmy, którym przyznano dziś (środa, 20 czerwca) certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”.

1. Agencja Reklamowa Bogaczewicz Rzeszów
Firma powstała w 1991 roku. Jest producentem reklam telewizyjnych, współpracuje między innymi z Telewizją Polską. Jest znaną w Polsce firmą realizującą profesjonalnie filmy w systemie HD również dla zagranicznych klientów, zrealizowała spot promujący województwo podkarpackie w systemie 3D.

2. Ankol Sp. z o.o. Chorzelów
Firma została powołana w 1991r. i jest zarządzana przez rodzinę Koliszów. Działa w branży lotniczej, w zakresie obrotu krajowego i zagranicznego towarami i usługami o znaczeniu strategicznym oraz w branży motoryzacyjnej jako Dealer marki KIA i Partner Bosch Car Service. Firma działa w oparciu o nowoczesne, światowe systemy i standardy jakości.

3. Automet - Sp. z o.o. Sanok
Firma powstała w 1990 roku. Jest wykonawcą wnętrz samochodowych i remontów nadwozi różnego typu. Poddostawca części samochodowych i materiałów do wyposażenia wnętrz na rynek krajowy. Prowadzi szeroką działalność na rynku zagranicznym.

4.Besko - Met Sp. z o.o. Besko
Firma powstała w 1993 roku. Wykonawca konstrukcji stalowych i wyrobów w metalu dla zakładów energetycznych oraz innych odbiorców. Prowadzi stację diagnostyczną.

5. Centrum Usług Turystycznych s.c. Rzeszów
Firma działa na rynku turystycznym nieprzerwanie od 1993 roku. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, że mamy wielu stałych klientów, którzy od lat obdarzają nas swoim zaufaniem. O wysokiej pozycji CUT świadczą także liczne nagrody i wyróżnienia. Szeroki wachlarz świadczonych usług : sprzedaż imprez turystycznych polskich i zagranicznych touroperatorów, sprzedaż biletów lotniczych na linie regularne i "tanie linie lotnicze", sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, pośrednictwo wizowe, sprzedaż międzynarodowych biletów autokarowych i promowych,  sprzedaż kart Euro26 i Planeta Młodych, organizacja krajowych i zagranicznych wyjazdów grupowych (szkolenia, wyjazdy motywacyjne, konferencje, sympozja), organizacja krajowych wycieczek turystyczno-krajoznawczych, organizacja wycieczek szkolnych

6. Zakład Mechaniczno-Remontowy „Chemrem-Organika” Sp. z o.o. Nowa Sarzyna
Firma powstała w 1997. Zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych, obróbką mechaniczną metali oraz budową instalacji przemysłu chemicznego. Prowadzi działalność na rynku krajowym i zagranicznym.

7. Deweloper AP Klan Piotr Kawalec
Firma Deweloper AP Klan rozpoczęła działalność w 1991 roku. Do września 2011 roku firma oddała do użytkowania 331 mieszkania, 7 lokali usługowych, 2 centra handlowo - usługowo - biurowe zlokalizowane w centrum Rzeszowa o powierzchni ponad 2300m2. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym, lokali usługowych i komercyjnych nieruchomości. Obecnie w realizacji jest 66 mieszkań, trzy lokale usługowe i domy w zabudowie bliźniaczej (szeregówki).

8. Podkarpackie Centrum Produkcyjno - Wdrożeniowe „ Eko - Karpaty” Tarnowiec
Firma prowadzi działalność od 1993 roku. Zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych technologii w tym najnowoczeniejszych nanomateriałów filtracyjnych. Została wyróżniona przez PARP za innowacyjno-wdrożeniowe osiągnięcia, jako jedyną firmę z Podkarpacia i włączono ją do ogólnopolskiej kampanii proinnowacyjnych rozwiązań. Firma uruchomiła w zakładzie Technitex w Głogowie Małopolskim nową, innowacyjną produkcję filtrów samochodowych pod nazwą BJP Filter.

9. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eurostal - Metale S.A. Rzeszów – 5 raz
Firma prowadzi działalność od 1999r. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną wyrobów hutniczych.

10. Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. Dębica – 9 raz
Firma powstała w 1997 roku. Zajmuje się sprzedażą hurtowa i detaliczną gazu płynnego.

11. Geokart - International Sp. z o.o. Rzeszów – 10 raz
Firma prowadzi działalność od 1989 roku. Świadczy usługi w zakresie geodezji, kartografii, projektowania infrastruktury w kraju i za granicą. Posiada drukarnię i studia dtp o bardzo dużych możliwościach.

12. Ines Sp. z o.o. Rzeszów.
Firma prowadzi działalność od 1990 roku. Jest dystrybutorem specjalistycznych wyrobów medycznych, sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, laboratoryjnego i stomatologicznego. Prowadzi kompleksowe zaopatrzenie m.in. w materiały opatrunkowe tradycyjne i specjalistyczne, pieluchomajtki, materiały urologiczne i stomijne, jednorazowy sprzęt medyczny, specjalistyczne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości, wyposażenie w sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Przeprowadza specjalistyczne szkolenia. Zrealizował wiele projektów unijnych. Posiada oddziały w Krakowie i Kielcach.

13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handl. „Integral” Sp. z o.o.Rzeszów.
Firma prowadzi działalność od 1987r - 25lat. Jedna z najstarszych firm prywatnych w naszym województwie. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji prac budowlanych i instalacyjnych w dziedzinie budownictwa.

14. Fabryk Armatur Jafar Sp. z o.o. Jasło
Powstała w 1994 roku w wyniku prywatyzacji pracowniczej na Fabrykę Armatur Jarar S.A. (historycznie istnieje od 1953r). Specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i ścieków jak również wykonuje armaturę sanitarną i sieci domowej. Wysoka jakość wyrobów oraz ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań pozwoliła na zajęcie wiodącej pozycji na rynku krajowym. Armatura Jafar zyskała również uznanie zagranicznych odbiorców. Aktualnie około 50 procent produkcji jest eksportowana do 30 krajów. Najważniejsze rynki to Rosja, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Egipt. Od stycznia 1999 roku firma posiada System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Realizuje różne projekty za środki publiczne.

15. Meble.pl sp. z o.o. Rudna Mała
Firma powstała na bazie firmy Czarnik Sp. z o.o., która działa na rynku od 1990 roku w branży drzewnej i meblarskiej. Meble.pl Sp. z o.o. to największy profesjonalny serwis internetowy branży meblarskiej - portal do kompleksowego rozwiązywania zagadnień meblarskich.

16. MPDiM Sp. z o.o. Rzeszów
Firma powstała w 1959 r. Specjalizuje się w budowie, przebudowie, utrzymaniu i remontach dróg, ulic, parkingów, placów, chodników, ścieżek rowerowych, mostów, sieci energetycznych i urządzeń sygnalizacyjnych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wytwarza także masy bitumiczne i betonowe, kostkę brukową.

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

17. Olimp Laboratories Sp. z o.o. Nagawczyna
Firma powstała 1990 r. Jest jednym z największych producentów odżywek i suplementów dla sportowców, dzieci i innych. Produkowane preparaty najwyższej jakości w oparciu o wyselekcjonowane surowce i najnowocześniejsze technologie sprzedawane są w Polsce i na całym świecie. Realizował wiele projektów unijnych w zakresie innowacyjnych technologii.

18. Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. Rzeszów
Firma powstała w 1999 roku i funkcjonuje w trzech placówkach: Rzeszowie, Tarnobrzegu i Krośnie. Jest ona organizatorem specjalizacji pielęgniarskich, kursów kwalifikacyjnych, kursów specjalistycznych i dokształcających na terenie województw południowo-wschodniej Polski. Realizował wiele projektów mających na celu rozwój bazy oraz zakresu kształcenia.

19. PGE Obrót S.A. Rzeszów - 4x
Wiceprezes Zarządu p.o. Prezes Paweł Prządka oraz Wiceprezes Stanisław Micał.
Firma powstała 2007r wchodząc w skład Grupy Kapitałowej PGE S.A. jednej z największych firm energetycznych w Europie. Historycznie sięga 103 lata i wywodzi się od Miejskiej Elektrowni w Rzeszowie. Po restrukturyzacji firma koncentruje w Rzeszowie sprzedaż energii w 7 oddziałach środkowej i wschodniej Polsce. Obsługuje poda 5 milionów odbiorców ( firmy, instytucje i gospodarstwa domowe).

20. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa „Primbud” Sp. z o.o. Nisko
Firma prowadzi działalność od 1992 r. Zajmuje się robotami inżynieryjno-budowlanymi, sprzedażą materiałów instalacyjnych, produkcją i sprzedażą betonu i prefabrykatów betonowych o profilu inżynieryjnym.

21. ROMI Sp.j. Szufnarowa
Firma powstała w 1998 r. Działalnością firmy jest produkcja folii, opakowań foliowych i folii z nadrukiem fleksograficznym, torby reklamowe, worki torebki foliowe typu wicket itp. Firma zrealizowała wiele projekt o innowacyjnych technologiach np.: „Dywersyfikacja produkcji firmy RoMi s.j. poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania folii trójwarstwowej” Jest producentem na rynek krajowy i zagraniczny

22. RPIS Sp. z o.o. z Rzeszowa
Firma prowadzi działalność od 2003 r. Zajmuje się wykonawstwem sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Prowadzi działalność na rynku krajowym i zagranicznym.

23.Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Przedmiotem działalności firmy jest m.in.: dostawa ciepła, zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, segregacja i utylizacja odpadów, usługi w zakresie komunikacji miejskiej roboty remontowo-budowlane. Realizował wiele projektów w oparciu o środki publiczne w tym unijne.

24. Soter Sp. z o.o. Kolbuszowa
Przedsiębiorstwo powstało w 2006 roku. Posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Swoją działalność prowadzi w 4 obszarach : 1 - Ochrona mienia a w tym Ochrona osób, 2 - Outsorsing pracowniczy, 3 - Usługi porządkowe, 4 - Zabezpieczenia techniczne.

25. Śrubres sp. j. R.Krauz T.Rzeźnik
Firma oferuje elementy złączne pochodzące od wiodących producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Są to przede wszystkim artykuły metalowe takie jak: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty oraz kołki, a także opakowania tekturowe, których jest producentem.

26. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wenta” Sp. z o.o. Frysztak
Firma powstała w 1990 roku i początkowo zajmowała się handlem detalicznym, importem, a następnie handlem hurtowym. Obecnie firma jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających na rynku regionalnym, już w tej chwili posiada 30 własnych sklepów znakomicie wyposażonych w branży spożywczo-przemysłowej i ciągle otwiera nowe lokale. Marka tych sklepów ZIELONY KOSZYK jest już bardzo znana. Współpracuje z wieloma producentami polskimi zagranicznymi.

27. Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców „Wiraż” Jarosław  - 6 raz
Właściciel - Wacław Ochota, odbierze osobiście
Firma prowadzi szkolenia kierowców na wszystkie rodzaje prawa jazdy oraz na uprawnienia do obsługi sprzętu. Posiada wiele oddziałów w naszym województwie, a także otwiera oddziały w innych miastach w Polsce. Posiada własne place, znakomitych trenerów i bardzo wysoką zdawalność.

28. WISŁOK INWSTYCJE Sp. z o.o. Rzeszów – 1 raz
Firma powstała w 2008 roku z inicjatywy PKO BP Inwestycje i Jedynka S.A. Atutem firmy są unikatowe projekty tworzone przez doświadczonych ekspertów. Firma specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu wysokiej jakości, wielofunkcyjnych Osiedli mieszkaniowych oraz obiektów rekreacyjno-handlowych.

29. Yanko Sp. z o.o. Rzeszów - 10 raz
Yanko działa od 1990 roku. Producent i dystrybutor opakowań giętkich z folii i papieru. Produkuje w technologiach najbardziej innowacyjnych i ekologicznych. Jedyny producent w Polsce woreczków foliowych z zawieszką typu EURO. Swoje wyroby eksportuje na cały świat. Wielokrotnie realizował projekty z środków unijnych, aktualnie buduje nowy zakład w strefie w Rogoźnicy.

30. ZETES Sp. z o.o. Mielec – 4 raz
Firma powstała w 1992 roku. Jest skoncentrowana na działalności związanej z instalacjami budowlanymi. Jest to projektowanie rozwiązań technicznych, dobór i dostawa urządzeń i elementów, montaż kompletnych i zróżnicowanych systemów instalacyjnych, a także ich rozruch i regulacja.

31. Zakłady Magnezytowe " Ropczyce " S.A. – 8 raz
Prowadzi działalność od 1990 roku. Producent zasadowych wyrobów ogniotrwałych przemysłu hutniczego, cementowego i szklarskiego.

32. „ZMM Maxpol” Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak Rzeszów – 7 raz
Firma prowadzi działalność od 1985 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych na rynek krajowy i zagraniczny. Jest wiodącym producentem wyrobów dla przemysłu budowlanego oraz sprawdzonym kooperantem, produkującym podzespoły dla wielu firm regionu. W 2011 roku ZMM MAXPOL stworzył markę Hagsen Dom i ogród. Produkty marki Hagsen to artykuły do uprawy roślin i prac ogrodowych, które charakteryzuje nowoczesny design, ergonomia i funkcjonalność użytkowania.

33. Zakład Produkcyjno-Remontowy Energetyki „Jedlicze” Sp. z o.o. z Jedlicza  - 7 raz
Prezes: Tadeusz Futyra upoważnił gł. Specj. ds. marketingu Piotr Drużba
Firma prowadzi działalność od 2000 r. Zajmuje się wykonawstwem konstrukcji
stalowych, słupołazów i urządzeń elektrycznych na rynek krajowy oraz zagraniczny, wykonuje remonty maszyn elektrycznych i energetycznych.

Firmy otrzymujące certyfikaty od początku

Wybierz studia w WSPiA

1. Dębickie Zakłady Komunalne „ DEZAKO ” Sp. z o.o. Dębica – 11 raz
Firma powstała w 1991 roku. Świadczy usługi komunalne oraz usługi w zakresie budownictwa, stolarki i przemysłu maszynowego. Prowadzi handel detaliczny paliwami ciekłymi i materiałami budowlanymi.

2. Zakład Osuszania i Zabezpieczania Przeciwwilgociowego „Elektroosmoza” Rzeszów – 11 raz
Prowadzi działalność od 1982 roku. Zajmuje się izolatorstwem budowlanym, osuszaniem, odgrzybianiem oraz injekcjami ciśnieniowymi. Prowadzi działalność na rynku krajowym i zagranicznym.

3.Zakład Usług Budowlano - Montażowych „Wodmel” Dębica – 11 raz
Prowadzi działalność od 1991 roku. Wykonawca prac budowlano - montażowych oraz sieci i instalacji wodnych, sanitarnych, kanalizacyjnych itp.

Opr. ac

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij