Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Duże zainteresowanie samilotem M28 po Ameryce Łacińskiej

Opublikowano: 2017-08-31 21:53:35, przez: admin, w kategorii: Firmy

MIELEC. Ponad 20 ofert dla nowych klientów obecnie w przygotowaniu.

An 28 witany na lotnisku w Medellin

An 28 witany na lotnisku w Medellin

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Odbyta wczesnym latem podróż dwusilnikowego samolotu M28 po Ameryce Łacińskiej i Karaibach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów. Skutkiem tej misji handlowej są przygotowywane przez PZL Mielec, szczegółowe oferty dla ponad 20 potencjalnych, nowych klientów, reprezentujących zarówno operatorów komercyjnych, jak i wojskowych.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

- Większość naszych nowych propozycji biznesowych dotyczy konkretnej potrzeby przewozu zarówno pasażerów, jak i towaru na nieprzygotowane lądowiska, w tym na lotniska w miejscach położonych bardzo wysoko nad poziomem morza – mówi Janusz Zakręcki, prezes PZL Mielec. - Niezwykle wysoki poziom zainteresowania będący skutkiem lotów pokazowych dla klientów w 12 lokalizacjach na terenie Karaibów i Ameryki Łacińskiej potwierdza nasze przekonanie, iż nawet na dzisiejszym, jakże konkurencyjnym rynku, M28 zapewnia odpowiednią kombinację mocy, wszechstronnej kabiny i wytrzymałości strukturalnej, umożliwiającą spełnienie szerokiej gamy wymagań transportowych.

Ponad połowa zapytań ofertowych pochodzi od przewoźników prywatnych i regionalnych, w tym służb państwowych, takich jak policja. Pozostałe przypadki to operatorzy wojskowi.