Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko
Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko Powiatu Rzeszowskiego
III edycja kongresu Business Without Limits
Pożyczka Podkarpackiego Funduszu Rozwoju nowe możliwości la Twojej firmy

XIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2017

Opublikowano: 2017-06-25 11:52:05, przez: admin, w kategorii: Rolnictwo

BOGUCHWAŁA. Protokół z oceny bydła mlecznego i mięsno-mlecznego

XIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2017

 

 

Komisja w składzie:

Przewodnicząca – prof. dr hab. inż. Maria Ruda

Sędzia Główny - Paweł Przybylak

Asystent Sędziego - Tadeusz Kuśnierz

 

dokonała oceny 39 sztuk bydła w tym:

- jałowice cielne rasy polskiej holsztyńsko- fryzyjskiej / HO, RW/ – 7 sztuk

- pierwiastki rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czarno białej – 6 sztuk

- krowy w II laktacji rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czarno białej - 5 sztuk

- krowy w laktacji III i starsze rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czarno białej- 4 sztuki - krowy rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czerwono białej – 7 sztuk

- krowy rasy simentalskiej- 6 sztuk

- krowy rasy polskiej czerwonej- 3sztuki

- krowa rasy jersey- 1 sztuka

 

 

Lp.

Nr kat.

Nazwa i numer zwierzęcia

Ogólna ocena

Lokata

Wystawca

 

1

3

Elza PL005351015239

80

I lokata

GR Wawer Teresa Łukawiec

2

4

Kwiata PL005411526149

81

I lokata

Kasprzyk Barbara Maćkowice

3

5

Piękna PL005394267534

83

wice-czempion

GR Kiełb Stanisław Górno

4

7

Gabi PL005401047722

80

I lokata

Miazga Grażyna

Kupno

5

9

Otylia PL005415769573

80

I lokata

Serafin Zbigniew Cmolas

6

12

Panda PL005288450585

80

I lokata

Dziaduch Bronisław Maćkowice

7

14

Zana-1 PL005417784154

85

czempion

GR Pankiewicz Marek Majdan Lipowiecki

Krowy pierwiastki rasa polska holsztyńsko fryzyjska odmiany czarno białej

8

15

Perła PL005351015161

80

I lokata

GR Wawer Teresa Łukawiec

9

16

Wilga PL005322510589

82

I lokata

ZD IZ PIB Sp. zoo Chorzelów

10

18

Telimena PL005313159582

80

I lokata

GR Jakubek Zbigniew Wierzawice

11

19

Brydzia PL005334235753

81

I lokata

GR Skalska Bogumiła Chałupki

12

21

Malina PL005221923701

85

czempion

Paśko Artur Glinik

13

22

Wanesa PL005288193710

83

wice-czempion

ZD IZ PIB Sp. zoo Chorzelów

Krowy w II laktacji rasa polska holsztyńsko fryzyjska odmiany czarno białej

 

 

14

24

Bezia PL005296435765

81

I lokata

Kasprzyk Barbara Maćkowice

15

25

Kisia PL005296181204

85

wice-czempion

RSP Wietlin III

16

28

Dumka PL005221923572

83

I lokata

Siry Michał Dynów

17

32

Sawa PL005403978215

81

I lokata

Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Biuro Działań Premiowych - nowa komórka organizacyjna Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie

Miazga Grażyna Kupno

18

34

Astra PL005228376401

87

czempion

ZD IZ PIB Sp. zoo Chorzelów

Krowy w III laktacji i starsze rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czarno białej

19

39

Ufna PL005289833172 G

80

I lokata

GR Bukała Sławomir Szklary

20

40

Paulinka PL005273273236

81

I lokata

GR Kiełb Stanisław Górno

21

41

Jurata PL005299755648

84

czempion

ZD IZ PIB . Sp. zoo Chorzelów

22

44

Mrówka PL005136238341

83

wice-czempion

GR Pankiewicz Marek Majdan Lipowiecki

krowy rasy polskiej holsztyńsko fryzyjskiej odmiany czerwono białej

23

47

Marysia PL005313159575

82

I lokata

GR Jakubek Zbigniew Wierzawice

24

49

Raksa PL005296181327

83

I lokata

RSP Wietlin III

25

51

Żabka PL5396221824

85

czempion

GR Tutka Jan Cygany

26

52

Blanka PL005279587733

80

I lokata

GR Trałka Stanisław Brzeziny

27

53

Ursyna PL005289833141

80

I lokata

Siry Michał Dynów

28

54

Muszka PL005279587672

81

I lokata

GR Trałka Stanisław Brzeziny

29

56

Dola PL005289832960

84

wice-czempion

GR Bukała Sławomir Szklary

krowy rasy simentalskiej

 

30

58

Sowa 10 F PL005318945289

83

I lokata

GR Skalska Bogumiła Chałupki

31

61

Jaga 3 PL005304630748

85

czempion

Paśko Artur Glinik

32

63

Aga 2E/3 PL005307286911

84

wice-czempion

ZD IZ PIB Sp. zoo Odrzechowa

33

65

Misia PL005275308004

82

I lokata

GR Gierlicki Stanisław Mymoń

34

67

Luna PL005275773987

80

I lokata

GRH Bryś Daniel Korczyna

35

68

Algida PL005173017954

80

I lokata

GR Stączek Jerzy Jaćmierz

krowy rasy polskiej czerwonej

 

36

69

Kalina PL005222926749

81

I lokata

Sowa Grzegorz Kąkolówka

37

70

Kulka 2 PL005238989332

80

I lokata

Kuśnierz Marek Zalesie

38

72

Sklep Podkarpackie Smaki - żywność najwyższej jakości

Kora PL005145210277

84

czempion

Udostępnij

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij