Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Language Café – rozmowy po angielsku

Opublikowano: 2015-12-09 15:43:00, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW. Estrada Rzeszowska.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

 

Chcesz szlifować języki i poznać nowych ludzi? Stowarzyszenie Inpro zaprasza w każdą środę na godz. 19.00 do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 9 grudnia 2015 roku, o godzinie 19 w budynku Estrady Rzeszowskiej, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Spotkanie przewidziane jest na dwie godziny i jest prowadzone w języku angielskim.

Projekt Language Café powstał z myślą o rozwoju umiejętności językowych w przyjaznej i luźnej atmosferze, a także z myślą o pogłębianiu integracji rzeszowian z osobami z zagranicy, przebywającymi w mieście.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

- Chcemy skupić się na komunikacji językowej, dzielić się naszymi umiejętnościami z innymi uczestnikami oraz dowiadywać się ciekawostek dotyczących kultury innych narodów, a oprócz tego dobrze się bawić – mówią organizatorki.

Koordynatorkami projektu stowarzyszenia Inpro są wolontariuszki- Vanja Nedić i Monika Nabożny, które postarają się zadbać o profesjonalizm i dobrą atmosferę na zajęciach. Zachętą do wzięcia udziału w naszych spotkaniach powinien być fakt, że są to zajęcia językowe prowadzone z udziałem native speakerów zupełnie za darmo, a nasze spotkania będą miały wiele wymiarów: kulturotwórczy, językoznawczy, a także społeczny.