Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Promocja Podkarpackich Smaków we Fracu

Opublikowano: 2015-11-07 20:47:00, przez: admin, w kategorii: Biznes

RZESZÓW. W sobotę (7 listopada 2015) w markecie Sieci Sklepów Spożywczych Frac przy ul. Lwowskiej 6 w Rzeszowie Stowarzyszenie "Pro Carpathia" zorganizowało promocję Podkarpackich Smaków.

Marcin PurgaczPromocja Podkarpackich Smaków we FracuPromocja Podkarpackich Smaków we FracuPromocja Podkarpackich Smaków we Fracu
Marcin Purgacz

Marcin Purgacz

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Hostessy częstowały pysznymi krówkami i okrągłymi preclami (Zakład Pieczywa Trwałego B. Ramska w Rzeszowie). Na stołach czekały na smakoszy dobrych wędlin do degustacji wyroby z Zakładu Mięsnego "Smak-Górno" w Górnie (kiełbasa sucha pieczona i polędwica), Masarni "Jasam" z Zimnej Wody k. Jasła (unikalne wyroby z koniny - kabanosy i kiełbasa belgijska). Można także popróbować ekologicznych herbat firmy "Becla" z Handzlówki (agrestowa i malinowa) oraz suszonych owoców (np. jabłka z cynamonem).

Z kolei na stoisku z pieczywem Katarzyna Szczęch zachęca do próbowania tradycyjnego pieczywa - chleba sędziszowskiego z Cukierni Piekarni "Iza" - posmarowanego masłem lub smalcem, a ten ostatni z własnej roboty ogórkami.

Gdy na promocji pojawił się Marcin Purgacz, ambasador marki Podkarpackie Smaki, to oprócz tego że było smacznie, zrobiło się także i wesoło. Sypiąc anegdotami, jak z rękawa, ale i solidną wiedzą o promowanych wyrobach zachęcał klientów - szczególnie z kolejki działu mięsnego.

W sieci Frac w całym województwie można kupić kilkadziesiąt produktów tradycyjnych i ekologicznych, wyprodukowanych przez podkarpackich producentów. Znaleźć je można na specjalnej półce, oznbaczonej logo Podkarpackie Smaki.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości